Спортивним бути модно!

Дата: 14.09.2018 14:05

7 вересня 2018 року Корнилівка гостинно зустрічала учнів 2-4 класів всіх закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ.

В рамках Олімпійського тижня та обласного місячника спорту був проведений День спорту для наймолодших жителів громади. З вітальним словом до дітей звернувся сільський голова Малюга О.П. та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Ю.О.  В рамках заходу були проведені Відкриті уроки футболу під керівництвом Мошенця В.О. та підготовлених тренерів. Учні 11 класу Драбівського НВК Ремех Анна та Михайлюк Злата підготували запальний спортивний флешмоб для учнів. За підтримки виконавчого комітету всі учні отримали подарунки та ласували смачною кашою. Дякуємо старості села Баб’як Н.І. та в.о.директора Толюпі І.В. за підтримку у проведенні заходу та у підготовці стадіону до спортивного свята.