Осіннього  погожого  дня 15 вересня 2018 року делегація Набутівської громади на чолі з сільським головою Малюгою О.П. прийняла участь у районному театралізованому святі  «Кайдашеві гостини», приуроченому 180-річниці від дня народження І.С. Нечуя-Левицького. У концертній програмі та театралізованому дійстві взяли участь  народний фольклорний ансамбль «Червона калина»  Нетеребського сільського будинку культури та аматорський ансамбль «Дівочі гори»  Сахнівського сільського будинку культури.

          Завдяки старостам сіл Корнилівки - Баб’як Наталії Іванівни, Сахнівки – Слободяник Світлани Василівни, Нетеребки – Сухопари Наталії Василівни,  Деренківця – Плохути Ірини Вікторівни, Драбівки – Горобець Ольги Іванівни стіл достатку «Дари осені» і справді «ломився» від смаколиків. І чого тільки не приготували наші вправні господині. Тут тобі і вареники, і духм’яні пиріжечки , і домашня печеня, і котлети та деруни. А Микола Леонідович Лапінський, староста села  Киченці, порадував усіх присутніх запашними смаженими карасями і смачнючим шашликом.

          Приєдналися до приготування столу достатку і школи громади. Композиції, виготовлені руками дітей викликали подив, захоплення та безліч приємних вражень. І чого тільки тут не було: і садиба Кайдашів, виготовлена з гарбуза, і осінній «букет» з овочів, і веселі «Смішарики» і навіть індійські фрукти момордика, що викликали масу запитань у відвідувачів виставки.

          Повітря навколо виставки було наскрізь пройняте запахами смачних страв та душевного, чудового настрою.

          Всіх відвідувачів виставки щедро пригощали приготованими стравами та теплом своїх сердець.

          І як результат  - II-ге місце за стіл достатку «Дари осені» та щирі, теплі  слова подяки від відвідувачів нашої виставки.