12 жовтня  в  Нетеребському  СБК було проведено святковий концерт  з нагода дня захисника України , та українського козацтва. Також всі присутні жителі села, вчителі  та учні Нетеребського НВК радо вітали з поверненням до рідного дому з військової служби  односельчанина,учасника АТО,бійця 95 окремої десантної штурмової бригади Коваленка Володимира Васильовича.

Староста села СухопараН.В. привітала всіх учасників зібрання з наступаючим святом ,вручила учасникам АТО квіти. З вітальним словом до присутніх в залі звернулися  директор Нетеребського НВК Сірош Т.М., засновниця нетеребського волонтерського руху Задорожна Г.М.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері .В святковому концерті взяли участь учні Нетеребського НВК та учасники художньої самодіяльності Нетеребського НВК.