7 листопада  2018 року відбулась  нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

На нараду  були винесені  питання:

1.  Про підсумки проведення громадського огляду стану утримання, навчання і виховання учнів пільгових категорій. (Михайлюк Ю.О.)
  2. Про проведення міжшкільних предметних олімпіад. (Михайлюк Ю.О.). Аналіз роботи олімпіадних груп в умовах інноваційної школи. (Рибалка І.Л., директор Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка)
  3. Про підсумки  супервізії нової української школи та роботи шкільних їдалень.

(Михайлюк Ю.О.)

1. Шкільний булінг. (Шевченко О.О.)
  2. Ведення ділової документації в закладах загальної середньої освіти. (Шевченко О.О.)
  3. Формування банку та бази даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

(Михайлюк Ю.О.)