Фестиваль «Диво калинове»

Дата: 16.11.2018 09:05

9 листопада, в День працівників культури та аматорського мистецтва, Нетеребський сільський будинок культури  був переповнений масою позитивних емоцій, сміху та веселощів, адже цього дня було проведено на тереторії Набутівської  громади фестиваль народної пісні  «Диво калинове».

Сільським головою Малюгою Олегом Петровичем та начальником відділу освіти Михайлюк Юлією Олегівною працівникам культури адресовані слова  подяки та привітань з професійним святом ,а також вручено Почесні грамоти. У свою ж чергу аматорські колективи порадували всіх присутніх чудовими,прекрасними, неповторними українськими піснями. Звичайно, сьогодні народна пісня не єдине джерело задоволення естетичних смаків наших сучасників. Про те той, хто доторкнувся серцем до життєдайного джерела народної пісні, відчуватиме потребу в ній протягом всього життя.  Саме таку потребу в чаруючій неповторній красі народної пісні і відчувають наші талановиті колективи. Тож нехай і надалі наші прекрасні , творчі колективи об'єднує  мелодійна українська пісня.