17 квітня 2019 року відділом освіти, культури, молоді та спорту проведена нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи, на якій розглянуті питання:

1.Закінчення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти.                           Михайлюк Ю.О.

2.Організація методичної роботи у 2019-2020 н.р.                   Михайлюк Ю.О.

3.Організація проведення літнього відпочинку в закладах освіти.

Шевченко О.О.

4.Організація індивідуального навчання у 2019 -2020 н.р.      Михайлюк Ю.О.

5.Свято Добротворення для учнів 7-11 класів.                          Шевченко О.О.

6. Гра «Сокіл»(«Джура») та триденні військово-польові збори у 2019 році.

Михайлюк Ю.О.