25 червня 2019 року отримано погодження комісії при Мінрегіоні  6 проектів Набутівської ОТГ, які будуть фінансуватися за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Це проекти: «Капітальний ремонт  вулиці Ювілейна (2 ділянка) в с. Драбівка Корсунь-Шевченківський район Черкаська область» на суму 602,6тис.грн.;  «Капітальний ремонт вулиці Польова (2 ділянка), вулиці Дружба (1 ділянка)  в с. Деренковець Корсунь-Шевченківський район Черкаська область» на суму 665,6тис.грн.; «Капітальний ремонт вулиці Шкільна (2 ділянка) в селі Корнилівка Корсунь-Шевченківського району Черкаської області» на суму 235,8тис.грн.;  «Капітальний ремонт вулиці Польова (2 ділянка) в с. Нетеребка Корсунь-Шевченківський район Черкаська область» на суму 521,9тис.грн.; «Капітальний ремонт вулиці Лісова (1 ділянка) в с. Сахнівка Корсунь-Шевченківський район Черкаська область» на суму 590,8 тис.грн.; «Капітальний ремонт вулиці Шевченка (2ділянка) в селі Бровахи Корсунь-Шевченківського району Черкаської області» на суму 195,5тис.грн..  Всього Набутівській  ОТГ  передбачено  2812,2 тис. грн.