Семінар «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою».

Дата: 12.07.2019 09:50

В Набутівської ОТГ, в приміщенні Музею педагогічної спадщини О. А. Захаренка,  Сахнівської школи відбувся семінар «Громадський бюджет: шлях до взаємодії між владою та громадою».

Учасники заходу  ознайомились з особливостями, принципами та механізмами впровадження громадського бюджету в Україні і світі, дізнались про можливості використання Громадського бюджету як інструменту розвитку своєї громади.

Під час заходу активно обговорювалось питання щодо цілі та бажаних результатів від запровадження  Громадського бюджету в ОТГ. Учасники висловили своє бажання долучитися до процесу  підготовки запровадження громадського бюджету у громаді та запропонувати свої рекомендації для його успішної реалізації.

Семінар відбувся в рамках проекту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.