Виїзний прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Дата: 30.08.2019 13:56

29 серпня 2019 року в Центрі надання адміністративних послуг Набутівської ОТГ, що знаходиться за адресою: с.Набутів, вул.Центральна, 190/1, Корсунь-Шевченківський район Черкаська область, відбувся виїзний прийом громадян працівниками Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та

Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема до нас завітали представник Корсунь-Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, начальник Корсунь-Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області        Босенко С.О., приватний нотаріус Корсунь-Шевченківського районного нотаріального округу Митрофанова Л.П., начальник Корсунь-Шевченківського бюро правової допомоги Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кривошея О.А.

В ході проведення прийому фахівцями   були   проаналізовані та вирішені питання, порушені   громадянами.  Спеціалістами  надані кваліфіковані консультації та  рекомендації по вирішенню звернень громадян.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі громади та працівники Центру надання адміністративних послуг отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.