Кожного року з появою жовтобагряного вбрання дерев, появою низького осіннього неба ,з появою перших осінніх нічних заморозків

приходить до нас чудове професійне  свято - День вчителя. Це свято не лише є святом для наших чудових педагогів. З Днем вчителя пов’язана доля чи не кожної нашої родини, адже всі ми колись були учнями,мали першу чи останню вчительку,безмежно були закохані в улюблений предмет,який так захоплююче викладала найкраща у світі вчителька.

Саме тому цьогоріч  День вчителя в нашій Набутівській  громаді  ми вирішили  відсвяткувати особливо.

2 жовтня  зал  Нетеребського СБК був переповнений радісними посмішками та чудовим настроєм .Адже саме цього дня тут зібралися педагогічні колективи Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої  школи села Сахнівка,  Нетеребського НВК, Драбівського НВК, Деренковецького НВК, Корнилівського НВК та Драбівської дитячої музичної школи, вчителі пенсіонери ,жителі села, гості та запрошені. Шановних наших освітян привітали  зі святом та вручили Почесні грамоти заступник сільського голови  Таран  Володимир Петрович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Юлія Олегівна, голова профспілкової організації освітян району Кузьміна Валентина Сергіївна.

А талановиті творчі колективи нашої громади подарували освітянам чудовий концерт .Надзвичайно  тепло зустрічали глядачі ансамбль Сахнівського СБК «Дівочі гори», фольклорно-автентичний народний ансамбль «Червона калина» Нетеребського СБК, ансамбль «Мальви» Деренковецького СБК. Підняла настрій своїм гумором директор Сахнівського СБК Якубенко О.С. Як завжди не залишили байдужими до своїх виступів наші прекрасні  творчі дуети:  Валентини Соловей та Олега Пилипіва, дует «Нетеребчанка»,дует Надії Шпилько  та Людмили Савенко,дует Сергія Савенка та Олега Ворони. Приємні хвилини щастя подарували присутнім тріо «Ретро мюзік» та квартет «Довіра».

Свято закінчилося, але надовго  душі присутніх  зігріватимуть приємні спогади від виступу чудових талановитих творчих колективів нашої громади.