Благодійність

Дата: 25.11.2019 11:15

Нині більшість людей живуть матеріальними, а не духовними цінностями, думають про достаток, шукають вигоду в багатьох речах. Це – егоїзм, коли думаєш тільки про себе. Непросто співчувати, любити, бути добрим, відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим!

Педколектив Деренковецького НВК дбає про те, що їхні вихованці були добрими, милосердними, толерантними, допомагали один одному, підтримували своєю любов’ю інших, не очікуючи нічого взамін.

Учні нашої школи провели благодійну акцію: знесли продукти, спекли велику кількість смачних пиріжечків та продали їх. Отримані кошти, в сумі 5006 грн. 45 к. перерахували маленькій дівчинці, яка потребує термінового лікування.