Зустріч з митцями рідного краю

Дата: 17.12.2019 08:29

16 грудня 2019 року згідно плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту відбулася зустріч  письменників рідного краю з вчителями української мови та літератури, вчителями історії та учнями 9-11 класів освітніх закладів Набутівської ОТГ.

Гостинно приймала Авторська О.А.Захаренка середня загальноосвітня школа с.Сахнівка шанованих митців рідного краю – Метелицю Володимира Олександровича та Атаманчука Романа Сидоровича, які поділилися з присутніми своїми літературними надбаннями та презентували свої власні книги. Володимир Метелиця зачитав фрагменти повісті «За щастя й волю»,а Роман Сидорович виконав пісні, які ввійшли до книги.

« Читання – ось найкраще навчання» - стверджує народна мудрість. Не погодитися з цими словами не можна. Автори закликали молодь до частішого спілкування з книгою.