Тарас Шевченко… Його дух і постать, втілені у бронзі, надихають людей у різних куточках Землі.    Його твори прищеплюють любов до рідної мови, слова народу, рідної України.

4 березня 2020 року з нагоди відзначення 206-ї  річниці від дня народження  Т.Г. Шевченка  в приміщенні комунального закладу «Обласний художній музей» Черкаської обласної ради відбувся обласний конкурс читців «Тарасові вершини». Особливістю цьогорічного конкурсу була надзвичайно велика кількість учасників. На нього зібралося понад сто читців та колективи художнього читання з різних куточків області.

У зв’язку з великою кількістю учасників конкурсанти були розділені на дві групи: дитячу та дорослу. Першу групу оцінювало журі на чолі із провідним актором Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Михайлом Кондратським, а другу- на чолі із заслуженою артисткою України, майстром художнього слова Тамарою Власенко.

Набутівську ОТГ  гідно представили учні Нетеребського НВК. Їх дебютна участь  була вдалою. Бурхливими оплесками присутні зустрічали виступ учениці 2 класу Модліної Мілєни, яка читала поезію Т. Шевченка «Між вербами над водою». Коваленко Сніжана, учениця 4 класу, зачарувала всіх учасників конкурсу грою на бандурі і читанням поезії В. Симоненка «Українська мелодія». Її номер із музичним супроводом відзначено цінним подарунком.

Вельмишановне журі високо поцінувало виконавську майстерність наших старшокласників. Дипломом ІІІ ступеня за майстерне читання поезії Т. Шевченка «Утоплена» в номінації «Учнівська молодь» нагороджена учениця 10 класу Задорожна Ірина (керівник Бондаренко Г.І.).  Літературну композицію «Доки мерехтітимуть світи…» (за творами В. Симоненка) представили учениця 10 класу Слободян Таїса та учень 11 класу Бухне Дмитро (керівники Шевченко Л.Б. та Коваленко І.В.).  Цей художній номер вразив усіх присутніх і став окрасою конкурсу, тому і отримав перемогу в номінації «Глядацька симпатія».

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу та зичимо подальших творчих успіхів!