Завдяки  фінансовій підтримці  спонсора Інтернет-порталу «Літературна платформа  Букнет» та чудовій ідеї  начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Набутівської сільської ради  Артамонова О.Р акція «Нова можливість» продовжується.

Минулого тижня делегація в складі старости с.Сахнівка  Слободяник С.В., начальника служби у справах дітей Артамонова О.Р., представника спонсорів  Артамонової Т.Ф. завітали до багатодітної родини  Ірини Володимирівни Баб’як та Олександра Миколайовича Хоружого, які  виховують  3 дітей  шкільного віку. Найменший, Артем, навчається в 6  класі Авторської О.А. Захаренка загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Сахнівка, потребує особливої уваги, так як дитина являється інвалідом по зору.

Начальник служби у справах дітей О.Р.Артамонов  допоміг  встановити, підключити техніку та ознайомив Артема з азами користування ПК.  Від старости села Світлани Василівни  діти отримали в  подарунок  солодощі.

Висловлюємо щиру вдячність нашим спонсорам Інтернет порталу «Літературна платформа Букнет»  за подарунок, завдяки якому  наші діти матимуть можливість працювати в різних сучасних програмах та вдосконалювати свої знання і навички  та бажаємо міцного здоровя та успіхів у всіх започаткованих добрих справах організаторам акції!