Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю.

Новорічні  свята – це зимова казка для всіх, а особливо для дітей. Тому, саме напередодні Нового 2021 року, за підтримки виконавчого комітету Набутівської сільської ради,     всі вихованці дошкільних груп та учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти отримали новорічні подарунки.

А напередодні 19 грудня, до Дня Святого Миколая, сільський голова  І.В.Величко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ю.О.Михайлюк привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із новорічними і різдвяними святами та передали для них пакунки солодощів  від виконавчого комітету.

Ірина Вікторівна побажала дітям здійснення усіх мрій та сподівань: «Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму!».

Дивлячись на задоволені і радісні обличчя дітлахів, можна ще раз переконатися: добра і турботи про них ніколи не буває забагато.