Вже стало традицією брати участь в профорієнтаційних заходах, що проводить  ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ.

11 березня 2021 року учні 11 класу з Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка, Деренковецького НВК та Нетеребського НВК  на чолі з  начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлією Олегівною Михайлюк, вчителями закладів освіти Мартиновою Н.П., Тепленко М.О. та Хоха Ю.С. відвідали навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету. Наші учні були учасниками профорієнтаційного заходу «Стань студентом інституту на один день», де для них викладачі кафедр провели різноманітні майстер-класи, тренінги, а також розважальні заходи від студентської ради інституту.

Дуже приємно, що в минулому 2020 році, після такого заходу, 5 учнів Набутівської ОТГ стали студентами Черкаського національного університету.