ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЧИТЦІВ

Дата: 12.03.2021 15:26

В рамках проведення мистецько-просвітницького фесту «Шевченко-фольк», з нагоди відзначення 207-річниці видатного сина українського народу Тараса Шевченка та 150-річчя від дня народження Лесі Українки, учні з Набутівської ОТГ брали участь в обласному конкурсі читців "Тарасова вершина", що проходив 3 березня 2021 року в Черкаському художньому музеї.

В номінації «Твір Т.Шевченка» брали участь Олена Горьова, учениця 7 класу Драбівського НВК ( вчитель Яценко С.А.) та Владислав Шульженко, учень 10 класу Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с.Сахнівка ( вчитель Сергеєва А.М.)

В номінації « Твір Л.Українки» брали участь Ірина Задорожна, учениця 11 класу Нетеребського НВК ( вчитель Бондаренко Г.І.) та Таїсія Слободян, учениця 11 класу Нетеребського НВК ( вчитель Шевченко Л.Б.)

За результатами конкурсу, дипломами ІІ ступеня нагороджено Олену Горьову та Ірину Задорожну. Вітаємо !!!