Впродовж останніх двох тижнів кипить робота по впорядкування села Сахнівка. Вже приведено в належний естетичний стан центр села, сільський парк, територію біля фельдшерсько-акушерського пункту та величезну територію (майже 5 га) Авторської О.А.Захаренка загальноосвітньої школи. Всі ці роботи проводились працівниками даних установ.

А сьогодні розпочали розчистку центральної дороги зі сторони села Лука Канівського району. Я висловлюю щиру вдячність всим небайдужим жителям села, які відгукнулися на моє прохання і долучилися до доброї справи. Сьогодні на прибирання прийшли більше двадцяти жителів села, яким не байдужа доля нашого села, його благоустрій, нешкодуючи свого власного часу , приклали великих зусиль і виконали немало роботи.

Дякую щиро Вам усім за вашу працю, за вашу дружбу, за любов до рідного краю. Дуже приємно жити і працювати з такими людьми, як ви. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і процвітати наша нація українців.

Особливу подяку хочу висловити ФОП Прокоп'єву В.О. та жителю села Кісільову П.Г. за наданий транспорт.

Бажаю всим Вам міцного здоров'я, мирного неба і божої благодаті і вірю, що разом ми сила!

З повагою і вдячністю староста с.Сахнівка Світлана Слободяник.