Знайомство з закладами освіти

Дата: 25.05.2021 11:41

На території Набутівської сільської ради функціонують 4 заклади загальної середньої  освіти ( Авторська О.А.Захаренка середня загальноосвітня школа с.Сахнівка, Деренковецький НВК, Драбівський НВК, Нетеребський НВК) та 1 заклад позашкільної освіти ( Драбівська ДМШ). Ці заклади освіти надають населенню освітні послуги. Учні, які проживають в   с.Кичинці, с.Корнилівка та с.Бровахи навчаються в Гарбузинському НВК.

20 травня 2021 року батьки учнів з с.Корнилівка, с.Бровахи та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Ю.О. здійснили об’їзди по закладах освіти з метою знайомства з колективами та матеріально-технічною базою кожного закладу освіти громади.

Вся заклади продемонстрували свої найкращі традиції та надбання. Кожна школа радо відкриє двері для учнів нашої громади.