Промовляючи слово «кухар», ми відразу уявляємо людину в білому одязі і білому ковпаку чи косинці. Робочий одяг для кухаря – це не тільки його обличчя, це обличчя закладу, де він працює.

Спецодяг для кухаря є не тільки захистом від попадання на нього продуктів при приготуванні їжі, але і одним з основних вимог санітарно-гігієнічних норм, він охороняє продукти харчування від попадання на них волосся, пилу та інших забруднень, здатних потрапити з повсякденного одягу людини і його тіла.

З  метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоках шкільних їдалень, виконавчий комітет Набутівської сільської ради виділив кошти на придбання одягу для медичної сестри та  працівників кухні  освітніх закладів громади. Тепер  працівники кухні шкільних їдалень громади мають 2 комплекти спецодягу.