Фото без опису

Шановні мешканці громади!
   Доводимо до Вашого відома, що з 03 червня по 17 червня 2021 року включно
проводиться голосування у підтримку проєктів, реалізація яких передбачена Програмою Громадський бюджет Набутівської об’єднаної територіальної громади.
   Нагадуємо, що в період квітня 2021 року мешканці територіальної громади мали можливість подати проєкти для участі у конкурсі «Громадський бюджет». Ідеї, які подали жителі громади будуть реалізовані у 2021 році.

У голосуванні беруть участь громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані на території громади, а також громадяни, які не зареєстровані але працюють на її території і мають відповідну довідку з місця роботи. Кожен учасник голосування має вісім голосів та може особисто проголосувати за один проект кожного населеного пункту.  Голосування здійснюється у визначених Координаційною радою пунктах для голосування (зазначені нижче). Режим роботи пункту для голосування: понеділок, вівторок, середа, четвер, пятниця – з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00.

   Перелік проєктів, допущених до голосування:
   01-Б.Дендропарк Авторської О.А. Захаренка середньої загальноосвітньої школи – родзинка Набутівської ОТГ: нові лавки – окраса дендропарку. Автор: Мариненко Н.В.

 

Опис проєкту: Проект поданий з метою заміни старих аварійних лавок дендропарку на нові та встановлення біля них урн. Реалізація проекту створить необхідні умови для забезпечення якісного відпочинку як учнів, працівників школи, так і жителів села, гостей, збереження чистого довкілля. Вартість проекту 30000грн.

Місце голосування:с.Сахнівка, вул.Героїв Майдану, 230 Старостат  (приміщення  будинку  культури).


 02-Д.Здорова нація – здорова держава: вуличні тренажери в с.Деренковець – дієвий стимул до початку здорового способу життя. Автор: Тепленко М.О..

 

Опис проєкту: Для підвищення культури здорового способу життя потрібно залучати населення до занять спортом. Встановлення біля будинку культури (вул.Лісова) трьох вуличних тренажерів: «Біцепс машина – важільна тяга», «Черевний прес» та «Хос райдер» дасть можливість жителям с.Деренковець різних вікових категорій займатися тренуваннями в будь-який час доби та пори року. А свіже повітря лише підвищить ефект від занять спортом.Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування: с.Деренковець, вул. Лісова, 2АСтаростат  ( приміщення  будинку  культури).


   03-Д.БібліоХаб: сучасний простір у бібліотеці села Нетеребка Набутівської ОТГ. Автор: Несен Г.І.

 

Опис проєкту: Проект передбачає створення у бібліотеці сучасного простору для всіх вікових категорій нетеребчан, де, крім користування ноутбуками є безкоштовний інтернет, можна читати книги, влаштовувати тематичні зустрічі, тренінги, майстер класи, тощо.  Вже підведено інтернет, за кошти спонсорів придбано 2 ноутбуки. За кошти Громадського бюджету планується придбати меблі (столи, стільці, м’які пуфи), ковролін, інформаційні стенди, які  дадуть змогу перетворювати простір приміщення в будь-який формат, зручний для того чи іншого заходу.Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування: с.Нетеребка, вул.Центральна, 168Старостат  (приміщення  будинку  культури).

 

   04-Б.«Зіркова Галактика» - створення простору гармонії і краси шляхом озеленення території біля Будинку культури с.Драбівка. Автор: Козакова Г.М.

 

Опис проєкту: Озеленення території з використанням елементів ландшафтного дизайну значно покращить центральну частину с.Драбівка,  стане «візитівкою» села та Набутівської ОТГ в цілому для всіх, хто користується автодорогою державного значення, на якій розташований будинок культури. Зелені насадження та дизайнерські фігури матимуть форму кулі (дерева, кущі та інші пов’язані з проектом елементи).Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування:с.Драбівка, вул.Центральна, 7АСтаростат  ( приміщення  будинку  культури).

 05-І.Камери відеоспостереження – запорука захисту та безпеки жителів с.Корнилівка. Автор: Гордієнко Г.М.

 

Опис проєкту: Посилити безпеку жителів с.Корнилівка, захистити від крадіжок об’єкти комунальної власності та особисте майна односельчан, безпеку дорожнього руху шляхом  встановлення камер відеоспостереження у межах населеного пункту (в’їзди в село, центральна частина села).Вартість проекту 29970грн.

 

Місце голосування:с.Корнилівка, вул. Шкільна,61 Старостат (приміщення школи).


 06-Б. Благоустрій площі для проведення культурно-масових заходів, як вшанування пам’яті  Матері-героїні Є.А.Лисенко. Автор: Журавльова Н.А.

 

Опис проєкту: «Памятник Матері» встановлений в с.Бровахи у 1984році. З того часу  суттєвих оновлень площі перед ним не проводилося. І тому встановлення лавок на площі покращить умови для відпочинку та проведення культурно-масових заходів як для жителів села та громади, так і для гостей. Також суттєво покращиться зовнішній вигляд території площі та центру села.Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування:с.Бровахи вул.Польова, 37Старостат  ( приміщення  будинку  культури).


   07-Д.Молодь Набутова  за здоровий спосіб життя – вуличні тренажери її надійні помічники. Автор:Курінна Л.М.

 

Опис проєкту: Рухова активність і перебування на свіжому повітрі формує здоровий спосіб життя. Встановлення в парку біля клубу цукрозаводу трьох вуличних тренажерів: «Біцепс машина – важільна тяга», «Черевний прес» та «Хос райдер» дасть можливість жителям с. Набутова будь-якої вікової категорії та різного рівня фізичної підготовки займатися спортом, сприятиме зміцненню фізичного здоров'я мешканців села. Тренування не обмежуються у часі. Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування: с.Набутів вул.Центральна, 190/1 Виконавчий комітет Набутівської сільської ради.

 

 

 08-Д.Волейбольний майданчик – крок до розвитку туризму вихідного дня в с.Кичинці. Автор: Дорошенко Л.М.

Опис проєкту: Облаштування волейбольного майданчика біля ставка в с.Кичинці (вул.Мічуріна) додасть різноманітності для проведення дозвілля та привабить ще більше бажаючих провести відпочинок на природі. Встановлення волейбольної сітки та лав для сидіння створить умови для відпочинку різних вікових категорій населення та проведення в теплу пору року  різних заходів для жителів громади.Вартість проекту 30000грн.

 

Місце голосування: с.Кичинці вул. Леоніда  Добровольського, 60А Старостат  (приміщення  будинку  культури).


   Віддати свій голос Ви зможете:
особисто у пунктах для голосування, шляхом заповнення друкованої формибланку для голосування (при собі мати паспорт):
      Запрошуємо всіх громадян нашої громади взяти участь у голосуванні за подані проєктні пропозиції!