В Набутівській ТГ стартував проект «Набутівська Варта».  Саме бажання жителів громади жити в безпечному середовищі спонукало  до таких реальних заходів, а саме формування загону з охорони громадського порядку.

Формування налічує майже 100 осіб охорони. Командир загону - Рак Костянтин Петрович.

Агрохолдинг МХП та Благодійний фонд "МХП-Громаді" підтримали ініціативу Набутівської громади щодо створення громадського формування для охорони громадського порядку.

14.07.2021 року  відбулася урочиста подія, де було передано два автомобілі Renault Duster для патрулювання вулиць Набутівської громади та вручено посвідчення учасникам громадського порядку.

Бажаємо всім вдалого старту і надіємось, що наше громадське формування буде дієвим і нашим жителям громади буде жити комфортно і безпечно в наших населених пунктах.