Вітаємо з перемогою!

Дата: 24.11.2021 13:39

13 листопада 2021 року пройшов ІІ (ОТГ) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Набутівської ТГ враховуючи особливості «червоної» зони карантину, з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Учасники ІІ етапу Конкурсу виконували завдання з мови в письмовій формі за завданнями КНЗ « Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників»

Відповідно до результатів ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка нагороджено Кириленко Софію, ученицю 7 класу Авторського Олександра Антоновича Захаренка ліцею за ІІІ місце та відмічено роботу вчителя, учениця якого є переможцем - Мелешко Віра Олександрівна. Вітаємо з нагородою!!!