За результатами голосування в рамках програми Громадський бюджет Набутівської ТГ одним з переможців став проект «БібліоХаб: сучасний простір у бібліотеці села Нетеребка Набутівської ТГ» ( 30000грн.)- автор Несен Галина Іллівна.

БібліоХаб в Нетеребці – мультимедійний простір для зустрічей, навчання, обміну думками та ідеями, для проведення майстер-класів творчими жителями, які генерують ідеї для розвитку Набутівської громади. У БібліоХабі є все, що потрібно для плідної роботи невеликої групи людей та інтелектуального дозвілля: є і Wi-Fi, ноутбук, тренажер, сучасні меблі. Все це сприяє організованому проведенню зустрічей за «круглим столом», волонтерській діяльності, роботі гуртків за інтересами. Формат БібліоХабу допоміг перетворити бібліотеку із сховища книг в епіцентр культури і творчості, у відкритий простір для розвитку особистості і громади в цілому.

В результаті, жителі отримали бібліотеку нового формату - центр соціокультурних подій, навчання та дозвілля.