30 березня 2023 року в БібліоХабі с. Нетеребка відбулася зустріч за «круглим столом» працівників Набутівської сільської ради із родинами загиблих, які віддали свої життя, боронячи незалежність нашої країни у війні з російським агресором. Сільський голова Ірина Величко подякувала родинам за жертовність та наголосила, що подвиг їхніх чоловіків, братів, батьків, синів назавжди вписаний в історію України, в історію нашої громади. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Головна тема зустрічі була зосереджена на створенні Алеї Слави в громаді та встановленні пам’ятних дошок в закладах освіти.

За результатами зустрічі представники влади та родини полеглих Героїв домовилися про подальшу спільну взаємодію у вирішенні проблемних питань.

Пам’ятаймо кожного Героя! Віримо у нашу Перемогу!