про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації

12 травня 2023

Виконавчий комітет Набутівської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області інформує про проведення 14 червня 2022 року о 10:00 год громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації Детального плану території частини території Набутівської сільської ради з метою розміщення комплексу по прийманню, сушінню, переробці та відвантаженню зерна (зерносушильний комплекс) з адміністративно – побутовими будівлями та спорудами по вулиці Дружби, 140 в с. Деренковець, Черкаського району, Черкаської області, площею 0,6545 га, кадастровий номер 7122581500:06:001:0783

Громадські слухання відбудуться за адресою: вул. Центральна, 190/1 с. Набутів, Черкаського району, Черкаської області (адміністративне приміщення сільської ради).
        Проєкт містобудівної документації розроблений Комунальним проектно – виробничим архітектурно – планувальним підприємством «АРХБЮРО» Черкаської районної ради відповідно до статті 10 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України "Про основи містобудування", ДБН Б.1.1.14-2012 "Склад та зміст детального плану території", ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій", ДСТУ-НБ Б.1.1-8-2009 "Настанова щодо складу, змісту, порядку, розроблення, погодження та затвердження детального плану території", ДБН В.1.1-7-2002 "Пожежна безпека об’єктів будівництва", ДБН В.2.3-5-2001 "Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів", ДБН Б.2.2-5:2011 "Благоустрій територій".
 Мета розроблення:  розміщення комплексу по прийманню, сушінню, переробці та відвантаженню зерна (зерносушильний комплекс) з адміністративно – побутовими будівлями та спорудами

Замовник: Набутівська сільська рада, Черкаського району, Черкаської області.
 Підстава для розроблення: рішення Набутівської сільської ради № 20-41/VIII від 25.02.2022 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку площею 0,6545 га, кадастровий номер 7122581500:06:001:0783 за адресою с. Деренковець, вулиця Дружби, 140 з метою розміщення зерносушильного комплексу».

Строк подання письмових пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до детального плану території з ¬12.05.2023 по 13.06.2023 року включно.
 Пропозиції приймаються за адресою: вулиця Центральна, 190/1, с. Набутів, Черкаського району, Черкаської області, email: nabutiv-rada@ukr.net - відділ архітектури, земельних відносин та житлово – комунального господарства Набутівської сільської ради.
       Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
       У громадських слуханнях можуть прийняти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), представники їх об’єднань, наукових засобів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Із змістом містобудівної документації можна ознайомитись в розділі «Містобудівна діяльність та архітектура» офіційного феб –сайту Набутівської сільської ради, за посиланням