Можна чути від багатьох, що не на часі сьогодні співати пісень. Але ми, українці, завжди йшли до ПЕРЕМОГИ з піснею!

В Набутівській ТГ 19 травня 2023 року в с.Бровахи старував благодійний марафон «Разом до ПЕРЕМОГИ».  Естафету підхопили у с.Драбівка.

21 червня 2023 року щирими оплесками глядачі супроводжували кожен  виступ на підтримку ЗСУ. Приємну атмосферу присутнім дарували художні колективи та окремі виконавці сільських будинків культури Набутівської сільської ради. Місцеві аматори підготували глядачам насичену пісенну програму, наповнену патріотизмом та вірою в світле майбутнє України! Дзвінко лунали пісні, що славлять мужніх воїнів та підтримують родини тих, хто чекає своїх рідних з передової.

Кошти, зібрані під час проведення благодійного концерту, були  передані представникам  громадської організації «Січ», яка займається волонтерською діяльністю з підтримки  Збройних Сил України.

Подяку від голови ГО «Січ» Віталія Радченка отримала Набутівська громада за активну громадську позицію та небайдужість до проблем військових та внутрішньопереміщених осіб.

Не зупиняємося. Благодійні заходи  крокують далі по нашій громаді.

Надалі естафету приймає село Сахнівка 07 липня 2023 року.

Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом.

СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА!