Набутівська сільська рада, Черкаського району, Черкаської області  повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Мічуріна,                        с. Кичинці, Черкаського району, Черкаської області на вулицю Анатолія Поліщука.

Організатор громадського обговорення – Набутівська сільська рада, Черкаського району, Черкаської області

Громадське обговорення проводиться Набутівською сільською радою, Черкаського району, Черкаської області з метою увіковічення пам’яті захисника України, жителя с. Кичинці  Анатолія Вікторовича Поліщука, який загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,  відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націоналістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Громадське обговорення проводяться у формі громадських слухань.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі, особисто до Набутівської сільської ради, або ж надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 30 календарних днів з моменту публікації даного повідомлення на офіційному сайті Набутівської сільської ради

Поштова адреса: 19425, вул. Центральна, 190/1, с. Набутів, Черкаського району, Черкаської області.

Електронна адреса:  nabutiv-rada@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Організатор громадського обговорення протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Бурков Олексій Володимирович начальник відділу архітектури, земельних відносин та житлово – комунального господарства Набутівської сільської ради 

Фото без опису