Нещодавно відвідав “Черкаський міжнародний економічний форум-2023”, який зібрав представників бізнесу, влади, експертного та інвестиційного середовища. 

В панельних дискусіях взяли участь представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, відомі вітчизняні підприємці та власники іноземних компаній, керівники міжнародних організацій і фондів.

Як народний депутат від округу в Черкаській області, я добре розумію великі можливості нашого регіону. Черкащина має великий потенціал не тільки в аграрному секторі, але й в галузях промисловості, перероблювання, застосуванні новітніх технологій. Я постійно підкреслюю це на зустрічах з колегами, інвесторами та представниками різних фондів.

Саме про перспективи розвитку та взаємодії влади та бізнесу йшлось на дискусіях, присвячених викликам та можливостям бізнесу в умовах війни, економічної відбудови України, реінтеграції та реабілітації наших ветеранів, питання їх працевлаштування, взаємодії влади та бізнесу задля підсилення обороноздатності країни.

Всі ми розуміємо, що завдяки нашим воїнам бізнес має можливість працювати, сплачувати податки та, своєю чергою, посилювати обороноздатність країни. Тільки працюючи разом, з постійним усвідомленням ролі кожного інституту, організації, людини для майбутньої перемоги, ми здатні, навіть в умовах війни, не тільки визволяти наші території, але й посилюватися економічно, забезпечувати стратегічний розвиток держави та сприятливі умови для бізнесу.

Переможемо ворога та відбудуємо країну!

Фото без опису

Фото без описуФото без опису