Набутівська сільська рада співпрацює з благодійною організацією Право на захист.

В адміністративному приміщенні сільської ради відбувалась видача гуманітарної допомоги для ВПО соціально-вразливих категорій.

Акцію проводив благодійний фонд «Право на захист» в партнерстві з міжнародним БФ «УВКБ ООН», забезпечуючи родини ВПО гуманітарними наборами.

Набір сформували, аби його вистачило на родину із чотирьох людей, а це - розкладне ліжко, набір посуду, подушки, спальний мішок, каністра для води, термос, постільна білизна, рушнички й ковдри, а ще, сонячні лампи, розповів фахівець з моніторингу ситуації ВПО Благодійного фонду "Право на захист" Ілля Ястреб.

Гуманітарну допомогу отримали лише офіційно зареєстровані внутрішньо переміщені особи.

Загалом, було підготовано 250 наборів.

Щиро дякуємо нашим партнерам.