Діти в сучасному, переобтяженому інформаційному світі, постійно відчувають стрес та негативні емоції. Намагаючись самостійно впоратися зі складною ситуацією, вони інстинктивно обирають прості дії: смикати ґудзик, погладжувати пухнастого ведмедика, вертіти ручку. Адже тактильні відчуття здатні цілющо впливати на нервову систему, розслабляти, заспокоювати. Так зявилися іграшки-антистрес (cтресболи, кубик рубіка, спінери, чотки…)

08.01.2024 року в Набутівській сільській раді для категорійних дітей було організовано та проведено майстер-клас по виготовлені іграшки антистрес та обереги для наших рідних захисників які знаходяться в зоні бойових дій захищаючи нашу рідну Батьківщину. Майстер-клас включав ігри та вправи на зняття емоційної напруги, розвитку ресурсу та контролю ситуації. Граючи, діти вчилися досягати поставленої мети, проявляючи увагу, уяву та фантазію. Іграшка-антистрес- прекрасний спосіб розслабитися. Результатом зустрічі дітей стали зроблені власноруч іграшки-антистрес які залишилися діткам на згадку про весело проведений час та оберіг для наших захисників у вигляді карти України.