У Головному управлінні ДПС у Черкаській області працює формат співпраці з бізнесомКомунікаційна податкова платформа!

Зараз, як ніколи, важливо залишатися на зв’язку. Саме тому податкова служба розширила можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес-спільнотою, аби кожен знайшов оптимальний для себе формат діалогу з податківцями.
           Наша платформа – це відкритий майданчик для спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків. Також ми запрошуємо до участі в роботі платформи народних обранців та членів консультативно-дорадчих й інших допоміжних органів, які представляють позицію громад та мають вплив на впровадження змін до податкового законодавства.

Пропонуємо до обговорення низку актуальних на сьогодні тем, а саме: декларування доходів громадян, сплата мінімального податкового зобов’язання, оподаткування благодійної допомоги, а також виплата  благодійної допомоги  внутрішньо переміщеним особам, функціонування мобільного застосунку «Моя податкова», нарахування податкової знижки та ін.

 

Як працює Комунікаційна податкова платформа?

 

Для оперативного зв’язку з учасниками платформи створено в Головному управлінні ДПС у Черкаській області окрему електронну скринькуck.ikc@tax.gov.ua.
            Отже, якщо виуповноважений представник громадського, бізнес-об’єднання або громади, депутат або член консультативно-дорадчого органу, надішліть на цю електронну скриньку свій запит або звернення, в яких необхідно викласти зміст питання, що потребує вирішення. Після отримання листа з вами оперативно зв’яжеться координатор платформи для визначення формату відповіді та дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів Головного управління ДПС у Черкаській області.
           Тож, долучайтеся до комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

 

Підписатися на Facebook-сторінку Головного управління ДПС у Черкаській області:

https://www.facebook.com/tax.cherkasy/ 

Підписатися на YouTube-канал Головного управління ДПС у Черкаській області:

https://www.youtube.com/@user-hg4tg9ey8z 

Комунікаційна податкова платформа для громадськості та бізнес-спільноти: ck.ikc@tax.gov.ua  


Фото без опису