ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

частини території Набутівської сільської ради

Черкаського району Черкаської області

по вулиці Шкільна, 6 в с. Корнилівка

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту:

Повна назва документа державного планування: Детальний план території частини території Набутівської сільської ради  Черкаського району Черкаської області по вулиці Шкільна, 6 в с. Корнилівка.

Детальним планом території передбачається визначення містобудівних умов та обмежень з метою розміщення підприємства з виробництва пелет, магазину-складу, допоміжних будівель та споруд з урахуванням планувальної структури і функціонального використання території, зміни цільового призначення земельної ділянки з опрацюванням та наданням проектних пропозицій щодо використання прилеглих території .

На території проектування пропонується розташувати будівлі та споруди відповідно до запропонованих функціональних зон:

Виробнича зона:

- Пелетна лінія;

- Демонстраційний майданчик готової продукції;

- Майданчик для паркування автомобілів;

- Розворотний майданчик;

- Локальні очисні споруди;

- Дощова каналізація;

- Навіс;

- Господарська будівля;

- Майданчик для контейнерів ТПВ;

Громадська зона:

- Магазин;

- Адміністративно-побутова будівля.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Набутівської сільської ради - Черкаська обл., Черкаський район, с. Набутів, вул. Центральна, буд. 190/1, тел.: 04733599444; E-mail: nabutiv-rada@ukr.net.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  «26» січня 2024р. та триває до «26» лютого 2024 р.

б) способи участі громадськості ( надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - 28 лютого 2024 року о 10:00 годині в приміщенні Набутівської сільської ради, за адресою Черкаська область, Черкаський район, с. Набутів, вулиця Центральна, 190/1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо

проекту документа державного планування:

Необхідність проведення консультацій відсутня.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «28» лютого 2024 р.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.