Учні 10-11 класів Авторського О.А.Захаренка ліцею цього дня чекали з нетерпінням.31 січня вони вирушили на захід "Крутий заміс" в село

Мельники на Чигиринщину.

Гостинно зустріли наших ліцеїстів.Все тут було незвичайним і старовинним.

Побували ми на Місці Сили,де загадували свої бажання.Догадуюсь,що бажання у нас одне.Нехай воно обов'язково збудеться!

Хлопці й дівчата мали можливість спробувати себе в ролі акто-

рів,музикантів,вчилися танцювати бойовий гопак,брали до рук козацьку шаблю.Із великим задоволенням пройшли майстер-клас.Навчилися виготовляти ляльки-мотанки,ліпити з червоної глини різні фігурки.

А ще нам пощастило зустрітися з відомим українським казкарем Сашком Лірником. Ми уважно слухали його розповіді,жартували,зро-

били фото на пам'ять.

За українським гарним звичаєм гостей ніколи не відпускали голодними.Тому і нас частували смачним борщем, картоплею по-селянськи та узваром.

З піднесеним настроєм поверталися додому.

Тож спасибі директору БО "БФ "МХП - Громаді"Волочай Тетяні Валентинівні,заступнику голови громадської організації"Патріоти рідного краю - Україна" Старіковій Наталії Володимирівні,засновнику та організатору фестивалю Г.О."Холодний Яр - Україна"

Юрію Михайловичу Романчі,які в такий нелегкий час дбають про дітей,зберігають звичаї та традиції рідного краю,

організовують цікаві поїздки .