Соціальні робітники завжди поруч з тими, хто опиняється в складних життєвих ситуаціях: надають їм необхідну допомогу для подолання труднощів,  підтримують підопічних, які потребують допомоги, забезпечують  необхідними продуктами та ліками, допомагають з хатньою роботою, стають своєрідним звязуючим ланцюгом між бабусями та дідусями й зовнішнім світом. Працівники спілкуються, розповідають  новини, адже просте людське спілкування – це те, чого так не вистачає самотнім людям.

У відділенні  надання допомоги за місцем проживання комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Набутівської сільської ради Черкаського району Черкаської області» обслуговуються підопічні, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають похилий вік, інвалідність.

Згідно щорічного плану роботи працівники КЗ «ЦНСП Набутівської сільради» здійснили відвідування людей, які знаходяться на обслуговуванні соціальних робітників «догляд вдома», проаналізували якість надання соціальних послуг.