20 квітня 2024 року працівники закладів культури Набутівської ТГ взяли участь в обласному семінарі – практикумі «Роль клубних закладів у формуванні культурного простору громад області», який був проведений на базі Хлистунівського центру культури і дозвілля для директорів, керівників художніх, методистів та організаторів культурно- дозвіллєвої діяльності.

У роботі семінару-практикуму взяли участь староста села Хлистунівка Віктор Сенкевич та заступник голови Городищенської міської ради Наталія Сенкевич.

Цікаво і змістовно колеги поділились досвідом роботи, зокрема:

- «Новітні форми роботи закладів культури Городищенської громади та надання культурних послуг в реаліях сьогодення» (доповідач: Наталія Салій-завідувач сектору культури Городищенської міської ради).

- «Діяльність Городищенського МПК ім. С.С. Гулака-Артемовського в умовах війни» ( доповідач: Світлана Півняк- директор Городищенського МПК ім.С.С. Гулака Артемовського).

- «Мовою барв, орнаментів і крою. Український традиційний одяг як відображення культури, традицій та історії Городищенського краю» ( доповідач: Павло Луньов – провідний методист Городищенського МПК ім.С.С. Гулака-Артемовського).

- «Гастрономічна Городищина. Нематеріальна культурна спадщина Городищенської громади – обрядова страва «Шпачки» (доповідач: Світлана Грицай – завідувач методичного відділу Городищенського МПК ім. С.С.Гулака-Артемовського).

- «Шлях створення сільського центру культурних послуг, як сучасного мультипрофільного закладу культури» (доповідач: Лариса Гора – директор Хлистунівського центру культури і дозвілля).

У рамках заходу відбулась презентація Хлистунівського центру культури і дозвілля.

У фойє закладу була презентована виставка майстрів-аматорів декоративно-ужиткового мистецтва.

Неперевершено свою майстерність продемонстрували аматори сцени Городищини.

Щира подяка КУ «Обласний центр народної творчості та культурно- освітньої роботи» Черкаської обласної ради, сектору культури Городищенської міської ради, працівникам Хлистунівського центру культури і дозвілля, колективам Городищенського МПК ім. С.С. Гулака -Артемовського за підготовку та організацію проведеного семінару-практикуму. Дякуємо за творчий неспокій, громадську активність, за щирість та талант.

Дякуємо ЗСУ за захист та можливість проводити такі семінари.