Засідання робочої групи

Дата: 17.08.2017 19:06

17.08.2017 року в Набутівському будинку культури  відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади за участю радника з питань регіонального розвитку Григорія Перерви та проектного менеджера  зі стратегічного планування Агенції регіонального розвитку Черкаської області  Любові Ропало.

На засіданні проведено огляд процесу стратегічного планування Набутівської ОТГ; розглянуто документи, необхідні для здійснення соціально-економічного аналізу громади; опрацювали питання, пов’язані з організацією процесу опитування  мешканців громади; узгодили форми анкет; склали графік роботи зі стратегічного планування.