День вдячності волонтерам

Волонтери – це відважні люди, які допомагають іншим, ризикуючи власним життям! Дякуємо за ваш неоціненний внесок у наближення нашої перемоги, за ваше надійне плече й у мирні часи,  за самовіддану працю, яка робить Україну сильнішою. Нехай кожен ваш гарний вчинок надихає на дії інших. Ви щодня докладаєте зусилля, щоби забезпечити допомогу українським військовим та громадянам. Дякуємо за вашу працю, витримку, сміливість та небайдужість. Бережіть себе!

Про допомогу ЗСУ

Громадська організація «Берегиня Черкащини» висловлює Вам свою повагу та пропонує об’єднати зусилля у допомозі країні та воїнам. Один із наших проектів це збір на КВАДРОКОПТЕР DJI MAVIC 3 для 2 стрілецького батальйону 72 бригади ім. Чорних Запорожців в якому проходить службу наш земляк Сергій Іщенко. Загальна сума необхідна для придбання дрону 125 000 гривень. Ваш внесок в цю справу може бути в розмірі 5 000 гривень.

Зі святом Великодня!

Вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, а ваші серця наповняться радістю, на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — рідні та друзі. Світле свято Великдень — день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставайте вірити.