Збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Набутівської територіальної громади

на період 2018 – 2020 роки

Відповідно до рішення Набутівської сільської ради від 15 серпня 2017 року №9-3/VII створена робоча група з розроблення Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади на період до 2020року (далі за текстом – Стратегія). 

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку інтелектуально та економічно активних жителів населених пунктів громади ідей проектів для розроблення Плану реалізації Стратегії розвитку Набутівської територіальної громади на період 2018-2020рр.

Проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою. Ті з них, які будуть відповідати вимогам, будуть включені до Плану реалізації Стратегії розвитку Набутівської територіальної громади на 2018 – 2020 рр. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів розвитку Набутівської територіальної громади на період до 2020року та визначено джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Набутівської громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Варто подати свою проектну пропозицію, якщо у Вас є ідеї щодо організації чи облаштування:

а) території, привабливої для інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу;

б) території енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури;

в)території відкритої влади і сучасного управління, націленого на співробітництво та розвиток місцевих громад;

г)території якісної освіти, медицини, культурного різноманіття, тощо.

Критерії відповідності проектних пропозицій (Технічне завдання на проект регіонального розвитку або так званий концепт нот):

 1. Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
 2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.
 3. Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2018 – 2020 рр.
 4. Проектні пропозиції повинні відповідати одній з двох Стратегічних цілей розвитку Набутівської громади:
  1. Підвищення економічної спроможності громади.
  2. Розвиток сільських територій.
 5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
 6. У заявника (заявників)Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
 7. Проектна пропозиція  має бути представлена у формі, що додається. Також пропонуємо звернути увагу на Технічне завдання щодо заповнення форми.
 8. Проектна пропозиція має відповідати не менш ніж одному  завданню оперативної (оперативних) цілі (цілей) Стратегічного плану розвитку Набутівської територіальної громади на період до 2020року.
 9. У випадку відбору проектної пропозиції заявник (заявники) має бути готовий розробити проект регіонального розвитку згідно з методичними рекомендаціями.

Збір проектних ідей триває з 21.11. по 05.12.2017р.включно.

Проектна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 05.12.2017року.

Заповнену форму проектної пропозиції  надсилайте на e-mail: nabutiv-rada@ukr.net або поштою на адресу: виконавчий комітет Набутівської сільської ради, вул.Центральна, 190/1, с.Набутів, 19425, з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2018-2020».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до начальника відділу економіки та інвестицій виконавчого комітету сільської ради Лазаренко Алли, тел. 0975742758, e-mail: nabutiv-rada@ukr.net.

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщена на сайті Набутівської сільської ради в розділі «Оголошення» nabutivska-gromada.gov.ua

За результатами відбору кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії та будуть профінансовані у 2018-2020 роках.

 

Примітка.

Посібник з підготовки та відбору проектних пропозицій, проектів регіонального розвитку до Плану реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області 2018 – 2020 рр.

Лазаренко А.О., 0975742758