6 грудня, в приміщенні Драбівського СБК відбувся концерт присвячений Дню місцевого самоврядування. Розпочалася урочиста частина з виступу голови Набутівської об’єднаної територіальної громади Малюги Олега Петровича, який привітав усіх присутніх та вручив грамоти кращим працівникам органів місцевого самоврядування Набутівської ОТГ

Від депутатського складу зі словами вітань звернулась завжди активна Кесь Наталія Михайлівна, яка сказала багато теплих і приємних слів в адресу працівників місцевого самоврядування, підкресливши перші здобутки нашої громади.

Староста села Деренковець Плохута Ірина Вікторівна теж привітала присутніх з їх святом, побажавши подальшого розквіту, сил і натхнення для розбудови нашої малої Батьківщини – Набутівської об’єднаної територіальної громади.

Так як урочистості відбулись 6 грудня коли в державі відзначають День Збройних сил України, ведучі привітали всіх чоловіків, котрі служили в армії, зі святом та вшанували пам’ять загиблих земляків в роки Другої світової війни, в зоні АТО та воїнів – інтернаціоналістів хвилиною мовчання. По закінченні урочистої частини розпочався концерт аматорських колективів нашої громади, який порадував присутніх різноманітними за жанрами номерами, що підтвердили високий, культурний рівень клубних закладів ОТГ.

В заході взяли участь колективи громади: с. Драбівка, с. Набутів, с Сахнівка, с. Нетеребка, с. Деренковець, с. Кичинці, с. Корнилівка, Троїсті музики ОТГ та Драбівська дитяча музична школа.

Зі святом всіх працівників органів місцевого самоврядування в Україні !!!