В ніч з 17 на 18 січня на Корсунщину прийшла справжня негода. Засніжені вулиці, зламані дерева, обірвані  лінії електропередач  . Всі населені пункти Набутівської ОТГ Бровахи,Деренковець, Драбівка, Кичинці, Корнилівка, Набутів, Нетеребка, Сахнівка із прилягаючими селищами (хуторами)  опинилися в епіцентрі лиха.

Села залишилися без електропостачання, а відповідно без світла, води , тепла . Найгірша ситуація склалася в Деренковці. Десятки кілометрів електроліній тут у лісі. Під вагою снігу дерева не витримували ваги  і падали на електролінії .

Самотужки громаді справитися з таким обсягом робіт неможливо. Тож, до роботи взялися всі небайдужі. Найбільше навантаження впало на плечі сільського голови Малюги О.П., якому вперше  довелося організовувати порятунок такої великої території громади. Разом із сільськими старостами сільський голова цілодобово  контролював роботи в кожному населеному пункті, рятував заклади соціальної сфери  від замерзання .

Скоординовані дії керівництва, підтримка сільськогосподарських товариств, підприємців, керівників підприємств та організацій, депутатів , членів виконкому, населення зуміли в найкоротші терміни розчистити дороги, відновити електропостачання, підтримати у належному стані території та приміщення шкіл, дитячих установ, амбулаторій , ФАПів, будинків культури та врятувати системи опалення цих закладів.

Цілодобово ,у непрохідних снігах,  працювали разом із небайдужим населенням , енергетики . Завдяки директору Корсунь-Шевченківського РЕМ Солов’ю Олегу Васильовичу та його підлеглих щодня по кілька населених пунктів повертали до нормального життя.

Підключалися до порятунку і працівники ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство » , директор Яценко Василь Борисович. Лісівники розрізали повалені дерева, дозволяючи тракторам розчищати вулиці, енергетикам відновлювати лінії електропостачання.

За звичкою, як і в попередні роки, рятували від снігового полону  села  наші сільськогосподарські товариства. За сприяння директора СТОВ "Агрофірма Корсунь", члена виконавчого комітету Набутівської сільської ради  Савченка Михайла Миколайовича в селах Набутів , Нетеребка, Драбівка , Кичинці працювали  і вдень і вночі  Миколюк В. Ф., Бочковський С. І., Довгаль А. М.,        Темний В.М. , Ковтун О. А.,  Приліпко О. О.  В Корнилівці, Сахнівці, Бровахах,  за підтримки директора Кіровської філії ТОВ «НВФ «Урожай» Рудишина Вадима Костянтиновича, члена виконавчого комітету Набутівської сільської ради,       рятували населення від стихії Кушнірук М. В.,      Лисенко С. О., Парейчук В. М., Данільченко О. М., Ландар І. В., Іванчук М. В. Під керівництвом директора ФГ «Кичинці» , члена виконкому сільської ради Бабича Миколи Васильовича в селі Кичинці боролися із негодою     Шпилька В.Г.,  Борисенко В. П., Заїченко В. М. Чи не найскладніше довелося деренківчанам. В селі  Деренковець протяжність сільських доріг складає більше 50-ти кілометрів. Рятували село СТОВ «Деренковець», директор Антоненко Віктор Юрійович, депутат сільської ради  та працівники товариства Пустовіт М. Л., Слюсар В.В., Дем’ян В.В., житель села Кріт А.А.

В команді рятувальників були активні депутати різних рівнів: Мисько Віктор Михайлович , депутат районної ради ,який особисто проводив  роботи  в с. Бровахи, Могильний Володимир Григорович, депутат сільської ради  допомагав рятувати Корнилівку , Бровахи , Сахнівку . Григоренко Олександр Миколайович , депутат районної ради  працював по ліквідації стихії в с. Деренковець, Вовчанівський Віктор Володимирович, депутат сільської ради організовував бригади по розрізанню повалених дерев та особисто розгортав трактором вулиці свого округу в Деренковці. Сахнівські депутати Прокоф’єв Віталій Вікторович  та Гордієнко Петро Васильович  розгортали від снігу сільські вулиці власниками тракторами, Таран О. П. організовував рятувальні роботи. Пустовіт Василь Васильович, Прутас Марія Василівна депутати сільської ради ,організували розчищання вулиць Нетеребки.

Виконавчий комітет Набутівської сільської ради  висловлює щиру вдячність тим, хто не жалкуючи власних сил, коштів , здоров’я повертав територію Набутівської ОТГ до цивілізованого життя.

Навіть за обставин снігового колапсу разом – ми  непереборна сила.

Заступник  сільського голови О. Ремех