Кожного року 2 квітня, у день народження одного з найулюбленіших казкарів дітей багатьох поколінь Ганса Крістіана Андерсена, відзначається Міжнародний день дитячої книги.    Усна народна творчість та художня література супроводжують людину з перших років життя і мають неперевершене виховне, пізнавальне, естетичне значення для становлення та розвитку особистості дитини.

Усна народна творчість та художня література супроводжують людину з перших років життя і мають неперевершене виховне, пізнавальне, естетичне значення для становлення та розвитку особистості дитини. Проте останнім часом книга в житті дошкільника на жаль, не витримує конкуренції з комп’ютерними іграми та мультиплікаційними фільмами. І це дуже прикро.

      3 квітня 2018 року  в приміщенні музею с.Сахнівка силами  працівників будинку культури та сільської бібліотеки провели чудове свято для учнів 1-4 класів та дитячого садочку під назвою  «Подорож у книгограй».


Під мелодію із мультфільму «Золотий ключик» до діток з’являються  справжні герої з улюбленої казки  - Буратіно і Мальвіна. І діти разом з ними поринули у захопливий світ казки. Мальвіна загадує дітлахам загадки з чарівних казочок і дарує їм пісеньку.

А Буратіно запрошує на свято Королеву Книг та Абетку. Які з учнями вирушають у подорож з казковими героями. Потім проводять багато конкурсів та вікторин.

Під веселу та повчальну пісню про книги дітки під керівництвом Мальвіни виконували танцювальні рухи та радісно всі гуртом підспівували.


А на кінець свята журі у складі вчителів початкових класів визначили самих активних знавців книг. Ними стали Назар Слободяник та Ангеліна Гайван    їм подарували книги, а також  ведучій нашого свята Мальвіні яку зіграла Лізочка Шпилько. А всіх діток пригостили цукерками.