Мітинг присвячений Великій Перемозі у Другій світовій війні розпочали біля Обеліску Слави в селі Сахнівка з таких слів.Стій! Час замри і озирнися в минуле. Озирнися на тих, кого зараз немає, хто з каменя дивиться на нас з висоти своїх пам'ятників. Стій! Зупинись! Ніколи не проходь байдуже повз гранітної стіни, на якій визолоченими буквами вписані імена тих, що полягли на полі бою, закатованих у фашистських концтаборах, спалених, повішених, знищених, але не скорених. Зупинись — постій мовчки — згадай...

Під звуки духового оркестру збирався народ на мітинг.Фото без описуФото без описуМітинг розпочала староста села С.В.Слободяник.

Фото без описуПродовжив мітинг протиієрей нашого села С.Павлушенко. Пом’янув полеглих у боях наших односельчан і всіх загиблих у Другій світовій війні.

Фото без описуСлово для  вітання мав директор авторської школи О.А.Захаренка І.Л.Рибалка.Фото без описуУчні школи зачитали списки загиблих 216 односельчан.

З біллю в серці та пошаною  до загиблих прочитала власний вірш Є.А.Новікова

В мітингу прийняв  участь ансамбль «Дівочі гори»Сахнівського будинку культури.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника.