Обмежений лов риби на період нересту з 01.04.2018 по 09.06.2018

Дата: 18.05.2018 11:15

Відповідно  до статей 14, 57 Закону України «Про тваринний світ», статей 10, 11 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону  водних біоресурсів»,  розпорядження голови Корсунь-Шевченківської № 110 від 27.03.2018, розпорядження Набутівського сільського голови №  129 від 18.05.2018, з метою посилення охорони та відтворення рибних запасів під час нересту риби на території :

1. Оголосити   двомісячник охорони риби, інших водних  біоресурсів у період нересту з 01.04.2018 по 09.06.2018.

2.Обмежити на лов риби інших водних біоресурсів на період нересту та пересування в цей період плавзасобів на водних об′єктах підвідомчих територій;

3.Дотримуватися  фізичним  та юридичним особам правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, недопущення  випадків незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонних знарядь лову;

4. Дотримуватися  правил торгівлі з метою недопущення випадків продажу, скуповування риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів,  що засвідчують законність їх придбання, та сертифікату якості.