Конкурс юних баяністів «Грай, мій баян»

Дата: 31.05.2018 09:47

11 учнів Драбівської дитячої музичної школи, які навчаються грі на баяні,  змагалися у вправності володіння цим музичним інструментом. Конкурс відбувався у Драбівській дитячій музичній школі. Вихованці Гладишенко Ксенії Миколаївни приїхали з різних закладів освіти нашої ОТГ, проте усіх об’єднувало бажання перемогти. Конкурсанти молодшої і старшої вікової групи виконували твори Д.Кабалевськеого, М.Чайкіна, М.Корецького, Б.Самойленка, Л.Колесова, Г.Беляєва, Б.Єлецького, В.Товпенка, українські та білоруські народні пісні.

Юні баяністи вразили журі вправністю, бажанням показати свою майстерність. Серед конкурсантів були як баяністи, так і акордеоністи. А Немирська Оля, учениця 2 класу, вправно володіє обома цими інструментами, а на додачу опановує ще й фортепіано. Журі, до якого входили директор Драбівської дитячої музичної школи Єлець Л.П., викладач фортепіано Курінна С.А., спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету  Набутівської сільської ради Яценко О.В., було зовсім нелегко визначити переможців, адже кожен із них старався і прагнув до перемоги. Проте після детального аналізу виконання кожного твору місця розподілилися таким чином:

1місце – Лаврухін Сергій (підготовча група) «Маленька полька» Д.Каба-

левського;

Немирська Ольга (2 клас)   «Танець Снігуроньки» М.Чайкіна,

«Янка», білоруська народна пісня;

Середа Юлія (7 клас) «Вальс-мюзет» В.Товпенка;

2 місце – Ткач Артем (2 клас) «Український козачок» М.Корецького;

Пузько Марія (3 клас) «Гра з м’ячем»;

Логвиненко Тимофій (5 клас) «Скакалка» Б. Самойленка;

Закрасняна Вероніка (6 клас) «П’єро і Коломбіна» Г. Беляєва;

3 місце – Кобзаренко Каріна (2 клас) «На вулиці скрипка грає» українська

народна пісня;

Кріт Віталій (3 клас) «Зозулин вальс» Б. Самойленко;

Романенко Валентин (5 клас) «Волзькі наспіви»;

Кирилець Олег (6 клас) «Старий вальсок» В. Товпенка.

Перед врученням нагород учениця 7 класу Середа Юлія разом з викладачем Гладишенко Ксенією Миколаївною виконали в подарунок молодшим конкурсантам українські народні пісні «Ой, чий то кінь стоїть» в обробці М.Різоля та «Їхав козак за Дунай» в обробці Г. Беляєва.

Під урочистий марш отримували юні музиканти нагороди, які вручала директор музичної школи Єлець Л.П. Вона побажала учням натхнення, наполегливості в опануванні інструментом та привітала переможців. Так тримати!