Колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти 22 серпня 2018 року

Дата: 28.08.2018 15:41

22 серпня 2018 року відбулось засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради та нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

На колегію було винесено питання:

1. Про підсумки роботи пришкільних таборів .(Доповідач: Шевченко О.О.)
  2. Про дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку. (Доповідач: Яценко О.В.)
  3. Про стан підготовки закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти до роботи у 2018-2019 н.р.

(Доповідач: Михайлюк Ю.О.)

На порядок денний наради керівників закладів загальної середньої освіти було винесено  питання:

1. Про підсумки проведення ЗНО в закладах загальної середньої освіти.

Михайлюк Ю.О.

1. Організація харчування в закладах загальної середньої освіти та підвезення учнів до закладів освіти.

Михайлюк Ю.О.

1. Інформаційно – методичні рекомендації працівникам освіти на 2018-2019 н.р.

Шевченко О.О.

1. Розробка освітньої програми школи. Проведення тарифікації закладів загальної середньої освіти.

Шевченко О.О.

1. Рекомендації щодо проведення першого уроку та Дня знань.

Яценко О.О.