14 серпня 2018 року комісія у складі сільського голови Набутівської сільської ради Малюги О.П., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О., помічника лікаря епідеміологічного відділу Державного нагляду за дотриманням санітарних норм Корсунь-Шевченківського районного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Ридван Л.І. провела перевірку стану готовності закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти Набутівської ОТГ до роботи в новому 2018-2019 навчальному році. Особливу увагу члени комісії надавали обладнанню кабінетів майбутніх першокласників, які навчатимуться за програмою Нової української школи.