28 сепня 2018 року відбулася обласна серпнева конференція працівників освіти. У ній взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Михайлюк Ю.О., спеціаліст відділу з питань освіти Шевченко О.О. та директор Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка Рибалка І.Л. Вони  відвідали пленарне засідання під головуванням начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевського В.В., засідання секції керівників органів управління освітою, секції завідувачів методичних служб, секції директорів шкіл-учасниць обласної програми «Інноваційні школи Черкащини».

29 серпня 2018 року відбулася перша конференція педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Набутівської ОТГ. Проходила вона в гостинній Авторській О.А.Захаренка середній загальноосвітній школі с. Сахнівка, колисці руху добротворення, започаткованого колись Олександром Антоновичем.  З вітальним словом до освітян звернулася начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Набутівської сільської ради Михайлюк Юлія Олегівна та сільський голова Набутівської сільської ради Малюга Олег Петрович. Ділилися досвідом роботи закладів освіти директор Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка Рибалка І.Л., вчитель української мови та літератури Драбівського НВК Панченко Л.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Нетеребського НВК Шевченко Л.Б., педагог-організатор Нетеребського НВК Коваленко І.В., голова профспілкового комітету Деренковецького НВК  Задорожня І.М. З вітальним словом до освітян Набутівської ОТГ звернулася голова районної організації профспілки Кузьміна В.С.

Багато щирих побажань натхнення на педагогічній ниві, здоров’я, творчих успіхів і злетів прозвучало під час конференції. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайлюк Ю.О. та сільський голова Малюга О.П. вручили грамоти тим працівникам освітньої галузі, діяльність яких була відзначена на обласному рівні, роботи яких представляли нашу ОТГ на обласній виставці педтехнологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини», хто успішно підготував учнів до обласних конкурсів. Нагороди за зразкову підготовку закладів освіти до нового навчального року отримали директори Драбівського НВК, Деренковецького НВК, Нетеребського НВК, Корнилівського НВК, Авторської О.А.Захаренка середньої загальноосвітньої школи с. Сахнівка, Драбівської дитячої музичної школи.

В переддень Свята Знань щиро вітаємо працівників педагогічної ниви, учнів, батьків з початком нового навчального року. Зичимо миру, злагоди, активного творчо пошуку заради успішного майбутнього наших дітей.