17 серпня 2018 року у Набутівській ОТГ відбувся І етап  велопробігу, присвячений  27 річниці Дня Незалежності України та Дню Прапора України.

Учасники 5 сільських громад ОТГ взяли активну участь у пізнавально -  інформаційному заході. Вікова категорія учасників - від 18 до 70 років. Голова громади Малюга О.П. очолював колону учасників. Активну участь у заході взяли старости сіл: Слободяник С.В., Сухопара Н.В., Горобець О.І., Лапінський М.Л., Плохута І.В. та жителі громад. Всі учасники знайомилися з історією сіл. Їх радо зустрічали у кожному населеному пункті. Учасники велопробігу мали змогу любуватись чарівними краєвидами  сіл Сахнівки, Нетеребки, Драбівки і Деренковця. На фініші  всіх чекала смачна юшка.