Фото без опису26 серпня в Драбівці відбувся   кубок з міні- футболу серед громад Набутівської ОТГ, присвячений Дню Незалежності України.

Організатори свята - Драбівський СБК, за фінансової підтримки виконавчого комітету Набутівської сільської ради.  В змаганнях прийняли участь кращі команди громади.  За результатами турнірної таблиці  ІІІ місце посіла команда «Маяк» села Нетеребка,  ІІ місце - «Фортуна» с.Драбівка, а цьогорічними чемпіонами стали «Росичі» с.Набутів.  Призерів  народжено медалям, а переможців ще й кубком.  Також  фіналісти тримали сертифікати на призи від Набутівської сільської ради. Бронзові призери отримають  набір маніжок, срібний м’яч та набір маніжок, а переможці  професійний  м’яч.